Hard Ice to w 100% polski kapitał!

Firma Hard-Ice

Początki firmy Hard-Ice sięgają 2002 roku, wówczas rozpoczęła się nasza przygoda ze sprzedażą i serwisem maszyn do lodów tzw. amerykańskich świderków. Lata doświadczeń i praktyki zaowocowały opracowaniem zaawansowanego technologicznie, całkowicie nowego projektu – maszyny Hard-Ice. W ciągu 12 lat sprzedaliśmy ponad 1000 urządzeń, które z powodzeniem pracują na terenie całego kraju, także w Rosji, Czechach, na Słowacji, Białorusi, Estonii w Chorwacji i Hiszpanii a nawet na Wyspach Kanaryjskich!

Co robimy?

Tworząc maszyny,  naszą ambicją było połączenie wysokiej jakości i wydajności urządzenia z jego niską ceną i niewielkimi rozmiarami. Nasze wysiłki i starania zwieńczone zostały sukcesem. Udało się nam stworzyć stosunkowo niewielką, wydajną i oszczędną maszynę do lodów amerykańskich, która kosztuje dwukrotnie mniej niż maszyny innych producentów w tej samej klasie.

Dlaczego my?

Jako twórcy Hard-Ice najbardziej dumni jesteśmy z faktu, iż udało nam się zbudować ekonomiczną i oszczędną w eksploatacji maszynę do lodów tzw. twardych świderków. Poprzez wprowadzenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych sprawiliśmy, że nasza maszyna zużywa pięciokrotnie mniej energii elektrycznej i czterokrotne mniej wody w porównaniu do pozostałych maszyn dostępnych na rynku, przy jednoczesnym zachowaniu dużej wydajności i wysokiego zmrożenia mieszanki lodowej.Decydując się na zakup naszej maszyny stawiacie Państwo na jakość, nowoczesną technologię i całkowicie nowatorską konstrukcję.

Życzymy powodzenia w Państwa przyszłym biznesie! Hard-Ice team..,