Leasing

Leasing to nowoczesna forma finansowania zakupu maszyn. Czy wiesz dlaczego w większości przypadków jest najbardziej korzystniejsza finansowo?
oto kilka istotnych powodów dla których warto skorzystać z tej formy
  • Pozwala przedsiębiorcy na zmniejszenie jednorazowych kosztów związanych z zakupem urządzenia.

Minimalne zaangażowanie finansowe umożliwia rozwijanie biznesu i podnoszenie swojej konkurencyjności.

  •  Wszystkie czynsze i wydatki rozliczysz w kosztach.

Jedną z głównych zalet leasingu jest możliwość obniżenia wysokości zobowiązań podatkowych, ponieważ czynsz i wszelkie wydatki związane z leasingowanym przedmiotem możesz w całości zaliczyć do kosztów.

  • Po prostu łatwiej

Większa elastyczność firm leasingowych, która z pewnością przemówi do sporej liczby przedsiębiorców – szczególnie tych, którzy dopiero rozpoczynają prowadzenie działalności gospodarczej. Wziąć urządzenie w leasing jest po prostu łatwiej. W większości przypadków leasingodawcy nie wymagają określonego stażu działalności.

  • Uproszczona procedura

Łatwiejsze i szybsze procedury zawarcia umowy, mniejsze wymagania dotyczące zabezpieczeń i krótki czas podejmowania decyzji przez firmy leasingowe to kolejne atuty tej formy finansowania.  Zazwyczaj wystarczają dokumenty rejestrowe firmy i jeden dzień aby uzyskać decyzję o przyznaniu leasingu.

  Jeżeli planujesz zakup maszyn przy wykorzystaniu leasingu zapytaj o ofertę naszych przedstawicieli i porównaj z każdą inną dostępną na rynku.

Krystian Szpinek

Millenium leasing Sp. z o.o.

tel. +48 601 661 030

Krystian.szpinek@millenniumleasing.com.pl