Maszyna do lodów Włoskich M15 Maxi

Maszyna do lodów Włoskich M15 Maxi

Super wydajna maszyna do produkcji lodów włoskich, shake’ów oraz mrożonych napojów.

To maszyna o zaawansowanej i bardzo wydajnej konstrukcji. Posiada dwa niezależne układy mrożenia,  które pozwalają na indywidualne ustawienia maszyny oddzielnie dla każdego smaku. Umożliwia jednoczesną sprzedaż dwóch różnych produktów np lodów oraz shake’ów.  Sprawdzony i bezawaryjny system napowietrzania Cloud Gravity zapewnia bezobsługową eksploatację i znacznie obniża koszt produkcji. Zastosowane najwyższej jakości komponenty gwarantują jej niezawodność i bezawaryjność nawet przy ciągłej pracy w trudnych warunkach.

W M15 Maxi do napowietrzania mieszanki zastosowano system Cloud Gravity. Ta konstrukcja to prosty i sprawdzony sposób na lekkość i kremową konsystencją lodów.

Cena
Detaliczna Promocyjna*
28 000 zł netto 23 900 zł netto
W szybkim leasingu HARD ICE go-leasing**

Możesz też urządzenie wynająć**
do 6 miesięcy Finansowanie fabryczne HARD ICE
od 2400 zł netto m/c od 500 zł netto m/c*

Dostępna wersja z zasilaniem jednofazowym 230V (opcja) i trójfazowym 380V.

*Promocja trwa do 30.04.2021 r. lub wyczerpania zapasów
** szczegóły oferty u doradców

SPECYFIKACJA :

Ilość smaków:  2 + mix niezależne układy
Wydajność: 340 porcji/h*
Cylinder: 2 x 2L
Zbiornik: 2 x 12L
Moc: 4000W
Waga: 200kg
Wymiary (mm): 1695 x 553 x 654
Menu: Język : polski, angielski
Zasilanie: 220-250V/1Ph/50Hz, lub 380-415V/3Ph/50Hz
Chłodzenie: Powietrze, lub powietrze i woda

Dodatkowe informacje:

 1. Dwa w jednym.
  Każdy świder ma oddzielny silnik i przekładnię, a system mrożenie regulowany jest indywidualnie dla każdego frezera (komór) z możliwością całkowitego wyłączenia jednej strony. Rozwiązanie te zdecydowanie zwiększa wydajność oraz umożliwia ciągłą sprzedaż jednego smaku lub wprowadzenia do oferty lodów i shake’ów z jednej maszyny.
 2. Wielozakresowe ustawienia zmrożenia loda.
  Funkcja ta pozwala na precyzyjne ustawienie konsystencji loda. Dzięki elektronicznemu systemowi, który dokonuje ciągłego pomiaru stopnia zmrożenia i gęstości mieszanki finalny produkt jest kremowy i odpowiednio zmrożony.
 3. Napowietrzanie mieszanki Cloud Gravity
   Obniża koszt produkcji oraz powoduje że porcja lodów wizualnie staje się większą.
 4. Funkcja chłodzenia pojemników na masę z niezależną regulacją temperatury.
  Chłodzenie pojemników z masą lodową to funkcja, która pozwala na przechowywanie mieszanki zgodnie z HACCP w trakcie pracy dziennej jak i w czasie trybu noc. Dodatkowo umożliwia wstępne schłodzenie mieszanki i zwiększenie szybkości mrożenia lodów.
 5. Tryb pracy „Noc”
  Po przełączeniu na tryb nocny maszyna utrzymuje zgodnie z HACCP stałą temperaturę mieszanki w pojemnikach i cylindrach. Dzięki temu nie ma konieczności codziennego jej zlewania z urządzenia po zakończeniu pracy. Oszczędność czasu i mieszanki w jednym.
 6. Licznik porcji
  System zlicza oddzielnie sprzedaż dzienną oraz całkowitą. Wspomaga kontrolowanie i monitorowanie sprzedaży.
 7. Czujnik poziomu masy
  Użytkownik odpowiednio wcześniej dostaje informację, że należy uzupełnić mieszankę. Zapobiega to zapowietrzeniu się cylindrów co może doprowadzić do nieprawidłowego działania maszyny.
 8. Oprogramowanie
  Nawet najlepszy sprzęt bez dobrego oprogramowania nie będzie dobrze funkcjonował. Dlatego nasze maszyny mają specjalnie zaprojektowany system, który posiada wiele ciekawych i użytecznych funkcji. Bardzo proste menu sprawia, że obsługa jest przyjemna i intuicyjna. Oferuje zaawansowane zabezpieczenia maszyny przed przemrożeniem, przeciążeniem silnika oraz zapowietrzeniem cylindrów. Posiada możliwość ustawienia parametrów zmrożenia loda, temperatury chłodzenia masy i innych parametrów usprawniających pracę urządzenia.
 9. Świdry
  Aby lody były puszyste, aksamitne i dobrze zmrożone zastosowaliśmy świdry ślimakowe. To sprawdzona konstrukcja wykonana ze wzmocnionego tworzywa sztucznego, która dodatkowo „ubija” masę tworząc kremową piankę. Montaż i mycie ich jest bardzo prosty, a eksploatacja ekonomiczna.
 10. Chłodzenie
  Dostępne są dwa tryby chłodzenia maszyny – chłodzenie powietrzem lub wodą.
  W maszynach z chłodzeniem powietrznym zastosowano bardzo wydajne wentylatory i odpowiednio dobrany skraplacz (chłodnica). Układ ten prawidłowo funkcjonuje nawet w trudnych warunkach pracy.
  Najlepszym rozwiązaniem dla utrzymania wysokiej wydajności maszyny bez względu na temperaturę otoczenia jest zastosowanie trybu chłodzenia wodnego. Wysokiej jakości skraplacze oraz wodny zawór presostatyczny z regulacją przepływu wody firmy Danfoss, zapewniają jej optymalne chłodzenie. Konstrukcja zapewnia wysoką sprawność chłodzenia zachowując przy tym maksymalnie możliwie niskie zużycie wody.
 11. Funkcja „mycie”
  Funkcja umożliwia wstępne, automatyczne mycie maszyny. W znaczny sposób przyspiesza czyszczenie urządzenia.

Elementy obudowy, pojemniki na masę oraz cylindry wykonane są z wysoko gatunkowej stali nierdzewnej. Parametry stali szlachetnej zgodne z HACCP.

Części użyte do produkcji maszyny, które odpowiadają w wysokiej mierze za bezpieczną i bezawaryjną pracę zostały wyprodukowane w UE.

*80gr/porcję, temp. mieszanki 5°C, temp. otoczenia 24°C, mieszanka do lodów firmy Multi Ice