Maszyna do produkcji napojów SHAKE

Maszyna do produkcji napojów SHAKE

Shake to obok lodów jeden z najpopularniejszych mrożonych deserów. Orzeźwiający smak mlecznego napoju serwowanego na zimno ma bardzo wielu zwolenników.

Oferowana przez nas maszyna to profesjonalne urządzenie do ich produkcji. Bardzo wydajna oraz prosta i bezawaryjna konstrukcja pozwala na płynną i sprawną ich sprzedaż.

Prosty w obsłudze system ustawiania stopnia zmrożenia produktu umożliwia produkcję pysznego deseru o odpowiedniej konsystencji.

Chłodzony 25 litrowy pojemnik na masę pozwala na jej przechowywanie zgodnie z HACCP.

Maszyna posiada także tryb mycia automatycznego, który w znaczny sposób przyspiesza jej czyszczenie.

Nie ma też konieczności codziennego zlewania mieszanki po zakończeniu pracy, ponieważ zaopatrzyliśmy maszynę w tryb „NOC”. Funkcja ta pozwala na bezpieczne przechowanie produktu po jej zakończeniu.

Sprawdzony i bezawaryjny system napowietrzania Cloud Gravity nie tylko zapewnia znaczne obniżenie kosztów produkcji, ale i zdecydowanie poprawia konsystencję napoju.

Maszyna do SHAKE’ów od HARD-ICE to znakomita inwestycja dla osób, które przy nie wielkim nakładzie finansowym chcą zwiększyć dochód ze sprzedaży deserów w swojej lodziarni, cukierni lub restauracji.

KARTA KATALOGOWA MASZYNA DO PRODUKCJI NAPOJÓW MROŻONYCH SHAKE

Cena
Detaliczna Promocyjna*
13 900 zł netto 11 100 zł netto
W szybkim leasingu HARD ICE go-leasing**

Możesz też urządzenie wynająć**
do 6 miesięcy Finansowanie fabryczne HARD ICE
od 1200 zł netto m/c od 250 zł netto m/c*
*Promocja trwa do 30.04.2021 r. lub wyczerpania zapasów
** szczegóły oferty u doradców