Podobno dobry pomysł to w biznesie połowa sukcesu. Aby go jednak zrealizować, potrzeba jeszcze odpowiedniego finansowania.


W Hard-Ice nabędziesz maszyny w najwygodniejszy dla Ciebie sposób. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka form współpracy. 

 

Gotówka – sprawdź co zyskasz płacąc z góry za własną maszynę do lodów.

 

Leasing – jeżeli planujesz zakup maszyn przy wykorzystaniu leasingu zapytaj o naszą ofertę i porównaj z każdą inną dostępną na rynku. Niezależnie od wybranej oferty pomożemy Ci obniżyć koszt obsługi finansowej nawet do 2%.

 

Finansowanie fabryczne – jeżeli nie chcesz lub nie możesz skorzystać z finansowania komercyjnego zapytaj o indywidualne warunki zakupu maszyny w tym modelu. Elastyczne podejście i uproszczona procedura to nie jedyne atuty tego rozwiązania. Ciesz się polską maszyną do lodów już od 500 zł netto miesięcznie.

 

Wynajem – wspomaga rozwijanie biznesu, pomaga w planowaniu wydatków, umożliwia weryfikację opłacalności biznesu bez ponoszenia niepotrzebnych kosztów  – to tylko niektóre z  zalet jakie posiada ta forma.

 

Dotacja – być może zakup maszyny będzie możliwy w ramach finansowania publicznego. Skontaktuj się z naszym doradcą, wspólnie ustalimy dostępność środków i pomożemy przygotować wniosek. Maszyna „za darmo” to jest możliwe.

 

Jeżeli masz wątpliwości, która opcja jest najkorzystniejsza?

Zapytaj ! My doradzimy, Ty zdecydujesz.

 

Dział sprzedaży:

PAULINA CZAPLEJEWICZ – MANAGER  SPRZEDAŻY

tel.: 730 700 266

e-mail: pczaplejewicz@hard-ice.pl

e-mail: biuro@hard-ice.pl

e-mail: witlas@hard-ice.pl