Pasteryzator Hard-Ice 60M

Pasteryzator Hard-Ice 60M to wysokowydajna maszyna do profesjonalnej produkcji lodów tradycyjnych. To proste w obsłudze urządzenie łączy tradycyjne metody pasteryzacji z nowoczesną technologią.

Intuicyjne sterowanie pracą maszyny za odbywa się za pomocą kolorowego dotykowego ekranu. Całe menu zostało tak przygotowane, aby w prosty i szybki sposób można było spersonalizować parametry pracy maszyny na potrzeby własnych receptur. Przygotowaliśmy również gotowe programy pasteryzacji mieszanki, dzięki którym można od razu przystąpić do pracy. Pasteryzacja poprawia smak i konsystencję lodów.

 

Cena
Detaliczna Promocyjna*
48 000 zł netto 38 900 zł netto
W szybkim leasingu HARD ICE go-leasing**

Możesz też urządzenie wynająć**
do 6 miesięcy Finansowanie fabryczne HARD ICE
od 3000 zł netto m/c od 1290 zł netto m/c*
*Promocja trwa do 30.06.2021 r. lub wyczerpania zapasów
** szczegóły oferty u doradców

Pasteryzator posiada m.in. takie funkcje jak:

 1. Precyzyjne ustawienie temperatury pasteryzacji.
  Pasteryzacji możemy dokonać zarówno w wysokiej temperaturze 85st. C jak i w niskiej 65 st. C. Pozwoli Ci to na przygotowanie własnych niepowtarzalnych receptur.
 2. Funkcja „Świeże”
  Po zakończeniu programu pasteryzacji system automatycznie przechodzi w proces przechowywania mieszanki. Maksymalny okres na jaki można przechowywać produkt to 72 godziny. Produkt zawsze świeży i gotowy do użycia.
 3. Funkcja alarmowa
  Program umożliwia ustawienie do czterech temperatur alarmowych w jednym cyklu. Pomaga utrzymać odpowiednią temperaturę pasteryzacji.
 4. Zabezpieczenie od zaniku napięcia
  W przypadku awarii zasilania system po jego wznowieniu automatycznie kontynuuje pasteryzację.   Funkcja zmniejsza straty w mieszance z powodu czasowych awarii sieci energetycznych.

Zaawansowane zabezpieczenia chronią maszynę przed jej uszkodzeniem oraz dbają o bezpieczeństwo pracy operatora. Zanitowaliśmy dźwiękowe sygnały alarmowe informujące o zakończeniu procesu.