M15 Maxi Twin Power Maszyna do lodów świderków

M15 Maxi Twin Power Maszyna do lodów świderków

Super wydajna maszyna do produkcji lodów świderków.Maszyna o zaawansowanej i bardzo wydajnej konstrukcji. Posiada dwa niezależne układy mrożenia. Umożliwia jednoczesną sprzedaż dwóch różnych produktów np lodów i shake’ów.

Podstawowe cechy:
 • Dwa cylindry o pojemności 3,2L,
 • dwa duże kompresory
 • dwa niezależne bezpośrednie napędy do mieszadeł.
 • duża wydajność
Cena
Detaliczna Promocyjna*
44 900 zł netto 33 900 zł netto
W szybkim leasingu HARD ICE go-leasing**

Możesz też urządzenie wynająć**
do 6 miesięcy Finansowanie fabryczne HARD ICE
od 3000 zł netto m/c od 800 zł netto m/c
*Promocja trwa do 30.06.2021 r. lub wyczerpania zapasów
** szczegóły oferty u doradców

SPECYFIKACJA :

Ilość smaków:  2 + mix – niezależny układ z dwoma kompresorami
Wydajność: 700 porcji/h*
Cylinder: 2 x 3,2L
Zbiornik: 2 x 15L
Moc: 5,4KW
Waga: 260kg
Wymiary (mm): 1550 x 553 x 700
Menu: Język : polski, angielski
Zasilanie:  380-415V/3Ph/50Hz
Chłodzenie: Powietrze

Dodatkowe informacje:

 1. Dwa w jednym.
  Konstrukcja maszyny oparta jest na dwóch niezależnie pracujących układach mrożenia. To znaczy, że posiada dwa kompresory, dwa silniki z bezpośrednim napędem (bez pasków) oraz dwa systemy sterowania.  Zastosowanie dwóch niezależnie pracujących systemów mrożenia zdecydowanie poprawia komfort pracy, zwiększa wydajność, umożliwia ciągłą sprzedaż tylko jednego smaku lub wprowadzenia do oferty lodów i shake’ów z jednej maszyny.
 2. Wielozakresowe ustawienia zmrożenia loda.
  Funkcja ta pozwala na precyzyjne ustawienie konsystencji loda. Dzięki elektronicznemu systemowi, który dokonuje ciągłego pomiaru stopnia zmrożenia i gęstości mieszanki finalny produkt jest kremowy i odpowiednio zmrożony.
 3. Funkcja chłodzenia pojemników na masę z niezależną regulacją temperatury.
  Chłodzenie pojemników z masą lodową to funkcja, która pozwala na przechowywanie mieszanki zgodnie z HACCP w trakcie pracy dziennej jak i w czasie trybu noc. Dodatkowo umożliwia wstępne schłodzenie mieszanki i zwiększenie szybkości mrożenia lodów.
 4. Tryb pracy „Noc”
  Po przełączeniu na tryb nocny maszyna utrzymuje zgodnie z HACCP stałą temperaturę mieszanki w pojemnikach i cylindrach. Dzięki temu nie ma konieczności codziennego jej zlewania z urządzenia po zakończeniu pracy. Oszczędność czasu i mieszanki w jednym.
 5. Licznik porcji
  System zlicza oddzielnie sprzedaż dzienną oraz całkowitą. Wspomaga kontrolowanie i monitorowanie sprzedaży.
 6. Czujnik poziomu masy
  Użytkownik odpowiednio wcześniej dostaje informację, że należy uzupełnić mieszankę. Zapobiega to zapowietrzeniu się cylindrów co może doprowadzić do nieprawidłowego działania maszyny.
 7. Oprogramowanie
  Nawet najlepszy sprzęt bez dobrego oprogramowania nie będzie dobrze funkcjonował. Dlatego nasze maszyny mają specjalnie zaprojektowany system, który posiada wiele ciekawych i użytecznych funkcji. Bardzo proste menu sprawia, że obsługa jest przyjemna i intuicyjna. Oferuje zaawansowane zabezpieczenia maszyny przed przemrożeniem, przeciążeniem silnika oraz zapowietrzeniem cylindrów. Posiada możliwość ustawienia parametrów zmrożenia loda, temperatury chłodzenia masy i innych parametrów usprawniających pracę urządzenia.
 8. Świdry
  Aby lody były puszyste, aksamitne i dobrze zmrożone zastosowaliśmy świdry ślimakowe. To sprawdzona konstrukcja wykonana ze szlachetnej stali nierdzewnej z teflonowymi skrobakami.
 9. Chłodzenie
  Dostępne są dwa tryby chłodzenia maszyny – chłodzenie powietrzem lub wodą.
  W maszynach z chłodzeniem powietrznym zastosowano bardzo wydajne wentylatory i odpowiednio dobrany skraplacz (chłodnica). Układ ten prawidłowo funkcjonuje nawet w trudnych warunkach pracy.
  Najlepszym rozwiązaniem dla utrzymania wysokiej wydajności maszyny bez względu na temperaturę otoczenia jest zastosowanie trybu chłodzenia wodnego. Wysokiej jakości skraplacze oraz wodny zawór presostatyczny z regulacją przepływu wody firmy Danfoss, zapewniają jej optymalne chłodzenie. Konstrukcja zapewnia wysoką sprawność chłodzenia zachowując przy tym maksymalnie możliwie niskie zużycie wody.
 10. Funkcja „mycie”
  Funkcja umożliwia wstępne, automatyczne mycie maszyny. W znaczny sposób przyspiesza czyszczenie urządzenia.

Elementy obudowy, pojemniki na masę oraz cylindry wykonane są z wysoko gatunkowej stali nierdzewnej. Parametry stali szlachetnej zgodne z HACCP.

Części użyte do produkcji maszyny, które odpowiadają w wysokiej mierze za bezpieczną i bezawaryjną pracę zostały wyprodukowane w UE.

*80gr/porcję, temp. mieszanki 5°C, temp. otoczenia 24°C, mieszanka do lodów firmy Multi Ice