ESKIMO – Maszyna do lodów świderków

ESKIMO – Maszyna do lodów świderków

Najnowszy model urządzenia zamknięty w nowoczesnej obudowie. Produkuje dwa smaki loda oraz ich mix. Podczas jej budowy najważniejszym celem było skonstruowanie maszyny jeszcze bardziej wydajnej, prostszej w obsłudze i jeszcze bardziej bezawaryjnej. I taka właśnie jest seria ESKIMO.

W maszynie zastosowano najnowszy system „Multi-Point”, który w zdecydowany sposób zwiększył jej wydajność i polepszył konsystencję lodów. Znalazła się w niej również nowa wydajniejsza sprężarka oraz elektroniczny system kontroli zmrożenia.

Nową serię maszyn ESKIMO docenią szczególnie te lodziarnie, przed którymi ustawiają się długie kolejki.

 

Cena
Detaliczna Promocyjna*
44 000 zł netto 36 900 zł netto

Cena w ciągu ostatnich 30 dni nie uległa zmianie

W szybkim leasingu HARD ICE go-leasing**

Możesz też urządzenie wynająć**
do 6 miesięcy Najem długoterminowy HARD ICE
od 3000 zł netto m/c od 933 zł netto m/c*
 Dowiedz się więcej:

Sprawdź szczegóły oferty   

*Promocja trwa do odwołania
** szczegóły oferty u doradców

SPECYFIKACJA :

Ilość smaków:  2 + mix
Wydajność: 490 porcji/h*
Cylinder: 2 x 2L
Zbiornik: 2 x 13L
Moc: 4000W
Waga: 200kg
Wymiary (mm): 1695 x 553 x 654
Menu: Język : polski, angielski
Zasilanie: 220-250V/1Ph/50Hz, 380-415V/3Ph/50Hz
Chłodzenie: Powietrze, woda lub powietrze i woda

Maszyna posiada m.in. takie funkcje jak:

 1. Wielozakresowe ustawienia twardości loda.
  Funkcja ta pozwala na uzyskanie wymagalnej twardości konsystencji loda. Dzięki elektronicznemu systemowi, który dokonuje ciągłego pomiaru gęstości mieszanki finalny produkt jest kremowy i odpowiednio zmrożony.
 2. Funkcja chłodzenia pojemników na masę z niezależną regulacją temperatury.
  Chłodzenie pojemników z masą lodową to funkcja, która pozwala na przechowywanie mieszanki zgodnie z HACCP w trakcie pracy dziennej jak i w czasie trybu noc. Dodatkowo umożliwia wstępne schłodzenie mieszanki i zwiększenie szybkości mrożenia lodów.
 3. Tryb pracy „Noc”
  Po przełączeniu na tryb nocny maszyna utrzymuje zgodnie z HACCP stałą temperaturę mieszanki w pojemnikach i cylindrach. Dzięki temu nie ma konieczności codziennego jej zlewania z urządzenia po zakończeniu pracy. Oszczędność czasu i mieszanki w jednym.
 4. Licznik porcji
  Bardzo przydatna funkcja do monitorowania sprzedaży. System zlicza oddzielnie sprzedaż dzienną oraz całkowitą. Co daje możliwość monitorowania i kontrolowania sprzedaży.
 5. Czujnik poziomu masy
  Użytkownik odpowiednio wcześniej dostaje informację, że należy uzupełnić mieszankę, Zapobiega to zapowietrzeniu się cylindrów co może doprowadzić do nieprawidłowego działania maszyny i przestojów w sprzedaży.
 6. Oprogramowanie
  Nawet najlepszy sprzęt bez dobrego oprogramowania nie będzie dobrze funkcjonował. Dlatego nasze maszyny mają specjalnie zaprojektowany system, który posiada wiele ciekawych i użytecznych funkcji. Bardzo proste menu sprawia, że obsługa jest przyjemna i intuicyjna. Oferuje zaawansowane zabezpieczenia maszyny przed przemrożeniem, przeciążeniem silnika oraz zapowietrzeniem cylindrów.  Posiada możliwość ustawienia parametrów zmrożenia loda, temperatury chłodzenia masy i innych parametrów usprawniających pracę urządzenia.
 7. Świdry. Całkowicie nowej konstrukcji, która od swojego pierwowzoru różni się nie tylko kształtem, ale również i materiałem z którego została wykonana.  Zwiększona wydajność i wzmocniony układ mrożenia wymusił konieczność zastosowania nowych jeszcze bardziej wytrzymalszych materiałów.  Precyzja wykonania gwarantuje znakomitą konsystencję lodów, a wysokiej jakość tworzywo niższe koszty eksploatacyjne. Bardzo proste w montażu oraz myciu. 
 8. Chłodzenie
  Dostępne są dwa tryby chłodzenia maszyny – chłodzenie powietrzem lub wodą.
  W maszynach z chłodzeniem powietrznym zastosowano bardzo wydajne wentylatory i odpowiednio dobrany skraplacz (chłodnica). Układ ten prawidłowo funkcjonuje nawet w trudnych warunkach pracy.
  Najlepszym rozwiązaniem dla utrzymania wysokiej wydajności maszyny bez względu na temperaturę otoczenia jest zastosowanie trybu chłodzenia wodnego. Wysokiej jakości skraplacze oraz wodny zawór presostatyczny z regulacją przepływu wody firmy Danfoss zapewniają jej optymalne chłodzenie. Konstrukcja zapewnia wysoką sprawność chłodzenia zachowując przy tym maksymalnie możliwie niskie zużycie wody.
 9. Funkcja „mycie”
  Funkcja umożliwia wstępne automatyczne mycie maszyny. W znaczny sposób przyspiesza czyszczenie urządzenia.

Elementy obudowy, pojemniki na masę oraz cylindry wykonane są z wysoko gatunkowej stali nierdzewnej. Parametry stali szlachetnej zgodne z HACCP.

Części użyte do produkcji maszyny, które odpowiadają w wysokiej mierze za bezpieczną i bezawaryjną pracę zostały wyprodukowane w UE.

*80gr/porcję, temp. mieszanki 5°C, temp. otoczenia 24°C, mieszanka do lodów firmy Multi Ice