Granitor 3-komorowy

Profesjonalna maszyna do produkcji orzeźwiających napojów mrożonych.

Granita to pyszny mrożony sorbet, który przyjechał do nas ze słonecznej Italii. Jeśli w gorące upalne dni nie chcemy sięgać po kolejną wysokokaloryczną porcję lodów to zostaje ten zimny pyszny napój. Orzeźwiający smak zimnego soku lub pobudzająca kawa mrożona to najpopularniejsze desery wyprodukowane za pomocą tego urządzenia. Umożliwia ono produkcję wszelkiego rodzaju mrożonych napojów typu granita, shake, kaw mrożonych, sorbetów itp. Posiada funkcję schładzania napojów np. Drinków alkoholowych oraz funkcję mrożenia. W urządzeniu zamontowano 3 zbiorniki 12 litrowe. Każdy z pojemników posiada niezależną regulację stopnia zmrożenia mieszanki. Zastosowanie tego rozwiązania daje możliwość sprzedaży nie tylko różnych smaków napojów, ale zupełnie rożnych produktów, które serwuje się w różnych temperaturach.

Małe wymiary, niskie koszty zakupu i eksploatacji sprawiają, że jest to urządzenie, które zapewnia szybki zwrot z inwestycji i przyzwoity dochód ze sprzedaży napojów.

 

Cena
Detaliczna Promocyjna*
8 900 zł netto 7 390 zł netto
Możesz też urządzenie wynająć**
do 6 miesięcy Finansowanie fabryczne HARD ICE
od 900 zł netto m/c od 110 zł netto m/c*
*Promocja trwa do 30.04.2021 r. lub wyczerpania zapasów
** szczegóły oferty u doradców

Urządzenie posiada m.in.:

 1. Trzy 12 litrowe pojemniki
  Duża pojemność zbiorników na masę zapewnia oszczędność czasu, który tracimy na uzupełnianie mieszanki.
 2. System kontroli mieszanki z płynną regulacją zmrożenia.
  Funkcja pozwala na uzyskanie odpowiedniej konsystencji produktu. Jest to jedna z ważniejszych funkcji, która odpowiada za jego jakość. Umożliwia przygotowywanie wielokolorowych drinków.
 3. Tryb „Po pracy”
  Uruchomienie tej funkcji załącza tryb przechowywania mieszanki zgodnie z HACCP i pozwala na jej bezpieczne przechowywanie po zakończeniu pracy.
 4. System chłodzenia pojemnika
  Dodatkowa funkcja przydatna podczas przygotowywania produktów, które nie powinny być mrożone. Z tak przygotowanego napoju będą zadowoleni klienci, którzy smakują się w zimnych niezmrożonych sokach.
 5. Funkcję podświetlania pojemników
  Odpowiednia prezentacja produktu to kluczowy warunek jego sprzedaży. Aby ładnie wyeksponować oferowany deser zainstalowaliśmy w pokrywach energooszczędne diody LED, które podświetlają pojemniki.
 6. Chłodzenie
  Dostępne są dwa systemy chłodzenia maszyny – chłodzenie powietrzem lub wodą.
  W maszynach z chłodzeniem powietrznym zastosowano bardzo wydajne wentylatory i odpowiednio dobrany skraplacz (chłodnica). Układ ten prawidłowo funkcjonuje nawet w trudnych warunkach pracy.