Maszyna do lodów włoskich nablatowa M20C Air Pump

Maszyna do lodów włoskich nablatowa M20C Air Pump

Najnowszy oraz najbardziej kompaktowy i wszechstronny model maszyny nablatowej od HARD ICE z systemem DDS Air Pump.
Idealny do restauracji, lodziarni oraz sklepów wielobranżowych. Sprawdzi się w produkcji deserów oraz lodów. Posiada funkcję mycia, przechowywania mieszanki, rozmrażania oraz pełne inteligentne sterowanie.

Cena
Detaliczna Promocyjna*
19 900 zł netto 17 900 zł netto

Cena w ciągu ostatnich 30 dni nie uległa zmianie

W szybkim leasingu HARD ICE go-leasing**

 Dowiedz się więcej:

Sprawdź szczegóły oferty   

*Promocja trwa do odwołania
** szczegóły oferty u doradców

Specyfikacja

Maszyna do lodów włoskich, napowietrzanie pompa napowietrzająca.

ilość smaków: 1
Wydajność: 150 porcji/h*
Cylinder: 1 x 1.2 L
Zbiornik: 1 x 5L
Pobór energii: 1600 W
Waga: 102kg
Wymiary (mm): 284 x 754x 755
Menu: Język polski
Zasilanie: 220-240V/1Ph/50Hz,
Chłodzenie: Powietrze

Maszyna posiada m.in. takie funkcje jak:

Pompy napowietrzające

W maszynie M20C Air Pump do napowietrzania mieszanki zastosowano pompy napowietrzające, które w połączeniu z innowacyjną konstrukcją systemu DDS  spowodowały, że lody odznaczają się niebywałą lekkością i kremową konsystencją. Zastosowanie tego rozwiązania w znaczący sposób wpłynął również na zmniejszenie kosztu wytworzenia porcji loda oraz zwiększyło „żywotność” pomp.

Wielozakresowe ustawienia stopnia zmrożenia loda.
Funkcja ta pozwala na uzyskanie wymagalnej konsystencji loda lub deseru. Dzięki elektronicznemu systemowi, który dokonuje ciągłego pomiaru gęstości mieszanki finalny produkt jest kremowy i odpowiednio zmrożony.

Funkcja chłodzenia pojemników na masę z niezależną regulacją temperatury.
Chłodzenie pojemników z masą lodową to funkcja, która pozwala na przechowywanie mieszanki zgodnie z HACCP w trakcie pracy dziennej jak i w czasie trybu noc. Dodatkowo umożliwia wstępne schłodzenie mieszanki i zwiększenie szybkości mrożenia lodów.

Tryb pracy „Noc”
Po przełączeniu na tryb nocny maszyna utrzymuje zgodnie z HACCP stałą temperaturę mieszanki w pojemnikach i cylindrach. Dzięki temu nie ma konieczności codziennego jej zlewania z urządzenia po zakończeniu pracy. Oszczędność czasu i mieszanki w jednym.

Licznik porcji
Bardzo przydatna funkcja do monitorowania sprzedaży. System zlicza oddzielnie sprzedaż dzienną oraz całkowitą. Co daje możliwość monitorowania i kontrolowania sprzedaży.

Czujnik poziomu masy
Użytkownik odpowiednio wcześniej dostaje informację, że należy uzupełnić mieszankę, Zapobiega to zapowietrzeniu się cylindrów co może doprowadzić do nieprawidłowego działania maszyny i przestojów w sprzedaży.

Oprogramowanie
Maszyna posiada identyczne sterowanie jak nasze „duże maszyny”. Wiele ciekawych i pożytecznych funkcji sprawia, że maszyna jest prosta w obsłudze, a obsługa przyjemna i intuicyjna. Oferuje zaawansowane zabezpieczenia maszyny przed przemrożeniem, przeciążeniem silnika oraz zapowietrzeniem cylindrów. Posiada możliwość ustawienia parametrów zmrożenia loda, temperatury chłodzenia masy i innych parametrów usprawniających pracę urządzenia.

Świdry – ze skrobakami
Zastosowano nową konstrukcję noża. Jest to połączenie świdra oraz „skrobaków”. Rozwiązanie te zdecydowanie wpłynęło na lepszą konsystencję lodów włoskich.

Chłodzenie
W maszynach zastosowano bardzo wydajny system chłodzenia powietrzem. Układ ten prawidłowo funkcjonuje nawet w trudnych warunkach pracy.

Funkcja „mycie”
Funkcja umożliwia wstępne automatyczne mycie maszyny. W znaczny sposób przyspiesza czyszczenie urządzenia.
Elementy obudowy, pojemniki na masę oraz cylindry wykonane są z wysoko gatunkowej stali nierdzewnej. Parametry stali szlachetnej zgodne z HACCP.

Funkcja Defrost

W większości dostępnych na rynku maszyn do lodów w przypadku przemrożenia mieszanki lodowej następuje całkowite zatrzymanie pracy maszyny. Co powoduje zbędne przestoje i straty wynikające z braku możliwości sprzedaży lodów. W najnowszej maszynie od Hard Ice problem ten został wyeliminowany poprzez zainstalowanie funkcji „defrost”. W przypadku wystąpienia przemrożenia mieszanki (np. z powodu nie właściwego ustawienia stopnia zmrożenia) w ciągu kilkunastu sekund jesteśmy w stanie przywrócić prawidłową jej pracę.

Części użyte do produkcji maszyny, które odpowiadają w wysokiej mierze za bezpieczną i bezawaryjną pracę zostały wyprodukowane w UE.

*80gr/porcję, temp. mieszanki 5°C, temp. otoczenia 24°C, mieszanka do lodów firmy Multi Ice