Maszyna do lodów włoskich nablatowa M20C

Maszyna do lodów włoskich nablatowa M20C

Najnowszy oraz najbardziej kompaktowy i wszechstronny model maszyny nablatowej od HARD ICE.
Idealny do restauracji, lodziarni oraz sklepów wielobranżowych. Sprawdzi się w produkcji deserów oraz lodów. Posiada funkcję mycia, przechowywania mieszanki, rozmrażania oraz pełne inteligentne sterowanie.

Cena
Detaliczna Promocyjna*
18 700 zł netto 13 900 zł netto
W szybkim leasingu HARD ICE go-leasing**

Możesz też urządzenie wynająć**
do 6 miesięcy Finansowanie fabryczne HARD ICE
od 1400 zł netto m/c od 500 zł netto m/c*
*Promocja trwa do 30.04.2021 r. lub wyczerpania zapasów
** szczegóły oferty u doradców

Specyfikacja

Maszyna do lodów włoskich, napowietrzanie cloud gravity.

ilość smaków: 1
Wydajność: 150 porcji/h*
Cylinder: 1 x 1.2 L
Zbiornik: 1 x 8L
Pobór energii: 1400 W
Waga: 90kg
Wymiary (mm): 284 x 754x 755
Menu: Język polski
Zasilanie: 220-240V/1Ph/50Hz,
Chłodzenie: Powietrze

Maszyna posiada m.in. takie funkcje jak:

Wielozakresowe ustawienia stopnia zmrożenia loda.
Funkcja ta pozwala na uzyskanie wymagalnej konsystencji loda lub deseru. Dzięki elektronicznemu systemowi, który dokonuje ciągłego pomiaru gęstości mieszanki finalny produkt jest kremowy i odpowiednio zmrożony.

Funkcja chłodzenia pojemników na masę z niezależną regulacją temperatury.
Chłodzenie pojemników z masą lodową to funkcja, która pozwala na przechowywanie mieszanki zgodnie z HACCP w trakcie pracy dziennej jak i w czasie trybu noc. Dodatkowo umożliwia wstępne schłodzenie mieszanki i zwiększenie szybkości mrożenia lodów.

Tryb pracy „Noc”
Po przełączeniu na tryb nocny maszyna utrzymuje zgodnie z HACCP stałą temperaturę mieszanki w pojemnikach i cylindrach. Dzięki temu nie ma konieczności codziennego jej zlewania z urządzenia po zakończeniu pracy. Oszczędność czasu i mieszanki w jednym.

Licznik porcji
Bardzo przydatna funkcja do monitorowania sprzedaży. System zlicza oddzielnie sprzedaż dzienną oraz całkowitą. Co daje możliwość monitorowania i kontrolowania sprzedaży.

Czujnik poziomu masy
Użytkownik odpowiednio wcześniej dostaje informację, że należy uzupełnić mieszankę, Zapobiega to zapowietrzeniu się cylindrów co może doprowadzić do nieprawidłowego działania maszyny i przestojów w sprzedaży.

Oprogramowanie
Maszyna posiada identyczne sterowanie jak nasze “duże maszyny”. Wiele ciekawych i pożytecznych funki sprawia, że maszyna jest prosta w obsłudze, a obsługa przyjemna i intuicyjna. Oferuje zaawansowane zabezpieczenia maszyny przed przemrożeniem, przeciążeniem silnika oraz zapowietrzeniem cylindrów. Posiada możliwość ustawienia parametrów zmrożenia loda, temperatury chłodzenia masy i innych parametrów usprawniających pracę urządzenia.

Świdry – ze skrobakami
Zastosowano nową konstrukcję noża. Jest to połączenie świdra oraz “skrobaków”. Rozwiązanie te zdecydowanie wpłynęło na lepszą konsystencję lodów włoskich.

Chłodzenie
W maszynach zastosowano bardzo wydajny system chłodzenia powietrzem. Układ ten prawidłowo funkcjonuje nawet w trudnych warunkach pracy.

Funkcja „mycie”
Funkcja umożliwia wstępne automatyczne mycie maszyny. W znaczny sposób przyspiesza czyszczenie urządzenia.
Elementy obudowy, pojemniki na masę oraz cylindry wykonane są z wysoko gatunkowej stali nierdzewnej. Parametry stali szlachetnej zgodne z HACCP.

Funkcja Defrost

W większości dostępnych na rynku maszyn do lodów w przypadku przemrożenia mieszanki lodowej następuje całkowite zatrzymanie pracy maszyny. Co powoduje zbędne przestoje i straty wynikające z braku możliwości sprzedaży lodów. W najnowszej maszynie od Hard Ice problem ten został wyeliminowany poprzez zainstalowanie funkcji “defrost”. W przypadku wystąpienia przemrożenia mieszanki (np. z powodu nie właściwego ustawienia stopnia zmrożenia) w ciągu kilkunastu sekund jesteśmy w stanie przywrócić prawidłową jej pracę.

Części użyte do produkcji maszyny, które odpowiadają w wysokiej mierze za bezpieczną i bezawaryjną pracę zostały wyprodukowane w UE.

*80gr/porcję, temp. mieszanki 5°C, temp. otoczenia 24°C, mieszanka do lodów firmy Multi Ice