Maszyna do lodów włoskich – Maxi Freeze Soft Air Pump M17

Maszyna do lodów włoskich – Maxi Freeze Soft Air Pump M17

Wydajna maszyna do produkcji lodów Włoskich. Produkuje dwa smaki oraz ich mix.

Model z zasilaniem 380 V, system chłodzenia wodno-powietrzny.

Urządzenie w bardzo dobrym stanie technicznym.
Urządzenie posiada : tryb nocny , licznik porcji, funkcję mycia
Automat serwisowany, udzielamy miesięcznej gwarancji.

Cena

Cena Detaliczna: 27 500 zł netto
Tą maszynę możesz kupić już od 22 500 zł netto

SPECYFIKACJA :

Ilość smaków:  2 + mix
Wydajność: 420 porcji/h*
Cylinder: 2 x 2L
Zbiornik: 2 x 8L
Moc: 4000W
Waga: 200kg
Wymiary (mm): 1695 x 553 x 654
Menu: Język : polski, angielski
Zasilanie: 380-415V/3Ph/50Hz
Chłodzenie: Powietrze lub woda

Automat posiada m.in. takie funkcje jak:

 1. Wielozakresowe ustawienia zmrożenia loda.
  Funkcja ta pozwala na precyzyjne ustawienie konsystencji loda. Dzięki elektronicznemu systemowi, który dokonuje ciągłego pomiaru stopnia zmrożenia i gęstości mieszanki finalny produkt jest kremowy i odpowiednio zmrożony.
 2. Napowietrzanie mieszanki AIR PUMP
  Sprawdzona konstrukcja pomp z innowacyjnym napędem oraz regulacją stopnia napowietrzenia mieszanki. Obniża koszt wykonania porcji oraz nadaje wyjątkowy smak i wygląd lodów.
 3. Funkcja chłodzenia pojemników na masę z niezależną regulacją temperatury.
  Chłodzenie pojemników z masą lodową to funkcja, która pozwala na przechowywanie mieszanki zgodnie z HACCP w trakcie pracy dziennej jak i w czasie trybu noc. Dodatkowo umożliwia wstępne schłodzenie mieszanki i zwiększenie szybkości mrożenia lodów.
 4. Tryb pracy „Noc”
  Po przełączeniu na tryb nocny maszyna utrzymuje zgodnie z HACCP stałą temperaturę mieszanki w pojemnikach i cylindrach. Dzięki temu nie ma konieczności codziennego jej zlewania z urządzenia po zakończeniu pracy. Oszczędność czasu i mieszanki w jednym.
 5. Licznik porcji
  System zlicza oddzielnie sprzedaż dzienną oraz całkowitą. Wspomaga kontrolowanie i monitorowanie sprzedaży.
 6. Czujnik poziomu masy
  Użytkownik odpowiednio wcześniej dostaje informację, że należy uzupełnić mieszankę, Zapobiega zapowietrzeniu się cylindrów co może doprowadzić do nieprawidłowego działania maszyny.
 7. Oprogramowanie
  Nawet najlepszy sprzęt bez dobrego oprogramowania nie będzie dobrze funkcjonował. Dlatego nasze maszyny mają specjalnie zaprojektowany system, który posiada wiele ciekawych i użytecznych funkcji. Bardzo proste menu sprawia, że obsługa jest przyjemna i intuicyjna. Oferuje zaawansowane zabezpieczenia maszyny przed przemrożeniem, przeciążeniem silnika oraz zapowietrzeniem cylindrów.  Posiada możliwość ustawienia parametrów zmrożenia loda, temperatury chłodzenia masy i innych parametrów usprawniających pracę urządzenia.
 8. Świdry
  Aby lody były puszyste, aksamitne i dobrze zmrożone zastosowaliśmy świdry ślimakowe. To sprawdzona konstrukcja wykonana ze wzmocnionego tworzywa sztucznego, która dodatkowo „ubija” masę tworząc kremową piankę. Montaż i mycie ich jest bardzo prosty, a eksploatacja ekonomiczna.
 9. Chłodzenie
  Dostępne są dwa tryby chłodzenia maszyny – chłodzenie powietrzem lub wodą.
  W maszynach z chłodzeniem powietrznym zastosowano bardzo wydajne wentylatory i odpowiednio dobrany skraplacz (chłodnica). Układ ten prawidłowo funkcjonuje nawet w trudnych warunkach pracy.
  Najlepszym rozwiązaniem dla utrzymania wysokiej wydajności maszyny bez względu na temperaturę otoczenia jest zastosowanie trybu chłodzenia wodnego. Wysokiej jakości skraplacze oraz wodny zawór persostatyczny z regulacją przepływu wody firmy Danfoss zapewniają jej optymalne chłodzenie. Konstrukcja zapewnia wysoką sprawność chłodzenia zachowując przy tym maksymalnie możliwie niskie zużycie wody.
 10. Funkcja „mycie”
  Funkcja umożliwia wstępne automatyczne mycie maszyny. W znaczny sposób przyspiesza czyszczenie urządzenia.

Elementy obudowy, pojemniki na masę oraz cylindry wykonane są z wysoko gatunkowej stali nierdzewnej. Parametry stali szlachetnej zgodne z HACCP.

Części użyte do produkcji maszyny, które odpowiadają w wysokiej mierze za bezpieczną i bezawaryjną pracę zostały wyprodukowane w UE.

*80gr/porcję, temp. mieszanki 5°C, temp. otoczenia 24°C, mieszanka do lodów firmy Multi Ice