Najnowsze maszyny od Hard Ice

Co nowego w Hard Ice?

W lutym zaprezentowaliśmy tegoroczne nowości. Wśród ich znalazły się maszyna do lodów świderków Eskimo DDS i maszyna do lodów włoskich Maxi Freeze Gravity Extreme. W obu przypadkach poszliśmy o krok do przodu i zastosowaliśmy rozwiązania które pomogły nam jeszcze bardziej unowocześnić proces produkcji lodów.

Eskimo DDS to najnowsza maszyna do produkcji najtwardszych świderków. Dzięki wyposażeniu maszyny w system DDS, czyli bezpośredni układ napędowy, urządzenie jest ciche, niezawodne i przy tym energooszczędne.

Zarówno nasi użytkownicy jak i my, wiemy jak niezawodnym urządzeniem jest poprzedni model Eskimo. Najnowsza maszyna łączy w sobie wszystko to, co udało nam się osiągnąć do tej pory, oraz najnowsze podzespoły i system DDS co pozwala maszynie osiągnąć nowe możliwości. Dzięki bezpośredniemu połączeniu silnika z przekładnią, system Direct Drive gwarantuje większą stabilność i trwałość silnika co pozwala zaoferować użytkownikom nową jakość pracy.

Zapoznaj się bliżej z Eskimo DDS  które możesz mieć w leasingu już za 727 zł netto miesięcznie

 

Maxi Freeze Gravity Extreme to maszyna w której zastosowano całkowicie innowacyjny nóż. Wiele lat doświadczenia w branży pozwoliło nam na zastosowanie autorskiego rozwiązania w postaci specjalnie zaprojektowanego noża, który ma za zadanie maksymalnie napowietrzyć mieszankę bez użycia pomp.

Sprawdzony i bezawaryjny system napowietrzania Cloud Gravity, wraz z ostrzami które posiadają elementy mieszające i cyrkulacyjne, sprawia, że mieszanka jest doskonale napowietrzona. Zastosowane rozwiązanie to połączenie bezobsługowej eksploatacji i obniżenia kosztów produkcji lodów.

Zapoznaj się bliżej z Maxi Freeze Gravity Extreme którą możesz mieć w leasingu już za 738 zł netto miesięcznie